Atribuită Cumpărare directă

Ochelari de protectie cu vizor din policarbonat, transparent, pentru uz general, recomandati pentru protectia ochilor (lateral/frontal) la impactul cu particule usoare si stropi de lichide cu viteza mica si energie joasa, respectiv protectie la socuri mecanice usoare Caracteristici ochelari de protectie panoramic: - material: policarbonat - lentila: policarbonat transparent - pot fi purtati peste ochelari de vedere - pot fi sterilizati - greutate scazuta

Număr anunț
DA26677251
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat