Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PEHD APA, PE100, PN 10 BAR, D.25mmx2,3mm, Lmax.200m COL 3,00; RACORD COMPRESIUNE TIP M D.32x1" - D1 64100310 buc 200

Număr anunț
DA26687418
Autoritate contractantă
COMUNA ROATA DE JOS (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5123608)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.499,41 RON
Valoare atribuită
1.499,41 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.499,41 RON

din 1.499,41 RON estimat