Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INCARCARI CARTUSE LASER, INLOCUIRI CHIP-URI SI CILINDRI LA IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX/COPIATOARE 1 TONER + CHIP XEROX PE220 BUC 1x29,00=29,00 2 TONER BROTHER TN 1030 BUC 4x16,00=64,00 3 TONER BROTHER TN 3380 BUC 4x31,00=124,00 4 TONER BROTHER TN 3480 BUC 3x37,00=111,00 5 TONER BROTHER TN 3130 BUC 13x27,00=351,00 6 TONER + CHIP SAMSUNG MLT101S BUC 2x31,00=62,00 7 TONER BROTHER TN 2220 BUC 2x20,00=40,00 8 TONER HP Q2612A BUC 4x17,00=68,00 9 TONER + CHIP HP 285A BUC 2x17,00=34,00 10 TONER + CHIP LEXMARK MX 317 BUC 3x94,00=282,00 11 CILINDRU BROTHER DR 3100 BUC 3x38,00=114,00 12 CILINDRU BROTHER DR 3300 BUC 3x38,00=114,00

Număr anunț
DA26683067
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI 15571153)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.393 RON
Valoare atribuită
1.393 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.393 RON

din 1.393 RON estimat