Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE LA AUTOTURISMUL MARCA FORD FOCUS CU NUMARUL DE INMATRICULARE CL23CBC: INLOC FILTRU POLEN, ULEI FORD MAGNATEC 0W20, TAXA ECO ULEI, GARNITURA, FILTRU ULEI, FILTRU POLEN

Număr anunț
DA26689218
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
686,26 RON
Valoare atribuită
686,26 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

686,26 RON

din 686,26 RON estimat