Atribuită
Cumpărare directă
Închiriere buldoexcavator: 3 ore x 127 ron Închiriere automacara Grove: 2 ore x 290 ron Închiriere încărcător frontal: 6 ore x 140 ron Închiriere excavator JCB: 4 ore x 240 ron Transport container: 1 cursa x 480 ron Închiriere excavator Komatsu: 1,5 ore x 240 ron mai putin
- Număr anunț
- DA26674223
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- FERGUSON SRL (CUI 5811453)
- Cod CPV
- 45520000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.601 RON
- Valoare atribuită
- 3.601 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.