Atribuită
Cumpărare directă
Revizia arzator Cuenod C 120. Operatiuni executate : - Verificare tiraj cos fum; - Evaluari randamente functionare; - Control presiune combustibil; - Control functionare ansamblu vana gaz; - Curatare element supraveghere flacara; - Control curatare electrozi aprindere; - Control automatizare arzator; - Inspectie ansamblu cap ardere; - Inspectie / control ansamblu ventilator; - Analiza gaze arse cu emitere buletin de analiza.
- Număr anunț
- DA26684927
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
- Cod CPV
- 51135100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.