Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS HP M1132 HP 85A-2BUC ; CARTUS BROTHER DCP 70550 TN 2010....10BUC; CARTUS BROTHER MFC 8520 TN 3380........3BUC; CARTUS BROTHER MFC L2740 TN 2320......4BUC; CARTUS MFP 425 HP CF 280A......................4BUC; CARTUS TONER XEROX B1022 CF1022.......2BUC ; Cartus toner TN 3512 ................................3 buc
- Număr anunț
- DA26696304
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
- Furnizor / câștigător
- SCAND SA (CUI 4947008)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.726 RON
- Valoare atribuită
- 2.726 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.