Atribuită Cumpărare directă

surub pal 6*100= 150 buc, surub cb m8*90= 250 buc, piulita m8=250 buc, saiba m8==250 buc, surub 6*100=250 buc, diblu 10*100=200 buc, surub pal = 1 cutie

Număr anunț
DA26696232
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510,02 RON
Valoare atribuită
510,02 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510,02 RON

din 510,02 RON estimat