Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere de calculatoare, servere si retea , 8 ore/luna pentru urmatoarele manopere si servicii - instalare, configurare, optimizare sisteme de operare, - instalare programe utilitare, arhivare, editare documente, antivirus, client mail - instalare periodica actualizari sistem de operare / aplicatiile folosite / drivere noi - verificare ,optimizare periodica a sistemelor operare (curatare registri, defragmentare, stergere fisiere temporare pentru eliberare spatiu util HDD) - Realizare backupuri de date - Scanare regulata a sistemelor contra virusilor si troienilor ce pot duce la pierderi de date si compromiterea securitatii - Securizare sistem operare (setare drepturi utilizatori penru a evita instalari neautorizate de aplicatii, verificare loguri evenimente sistem) - Configurare setari retea si internet - Instalare si configurare echipamente periferice - Instalare si configurare echipamente retea si internet (modem, router, switch, firewall, - Implementare politici securitate retea (limitari acces internet, chat, email, siteuri etc) - Configurarea de conexiuni VPN (legaturi securizate intre locatii sau sedii, lucru de acasa) - Asistenta tehnica de la distanta print telefon si remote desktop

Număr anunț
DA26684496
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
TAMAS SZABOLCS PFA (CUI 26446911)
Cod CPV
50324100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat