Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- ARIPI PUI TAV.KG KG 10,417 1 CARTOFI ALBI RO 10KG CI BU 10 1 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 9,400 1 MORCOVI RO KG CI KG 39,600 1 TELINA NL KG CI KG 19,000 1 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 16 1 B.SADU PATE PORC 100G CV 36 1 GAROM SARDINE UL.VEG.125G CV 50 1 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L BU 24 1 TPS ZAHAR 1KG PG 20 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 20 1 TPS MALAI 1KG PG 20 1 AROVIT GEM FR.PADURE20G CS 10 40 MOS COST.MIE.POLI.50X15G BU 10 1 FUCHS BOIA DULCE 500G BO 2 1 COSMIN MARAR 8G PG 4 1 KOTANYI MARAR TOCAT11G PG 7 1 CROCO PETIT POPULAR 3KG CU 3 1 HOCHLAND BTT.SMAN.280G BU 20 1 ZUZU IAURT 3% 140G 6+2 CA 20 6 PULPA DE PUI SUPER.IQF 12 BU 25 1 CAMARA V.AMEST.LEG.CIORBA PG 4 1 CONOPIDA 2KG PG 3 1 SPANAC TOCAT PORTII 250 BU 4 1 CART.PREPR.CG.9X9 2500G BU 6 1 FILE SALAU NIL 300/500 K KG 12,000 1
- Număr anunț
- DA26689445
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.185,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.185,78 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.