Atribuită
Cumpărare directă
Proiector cu panou solar FLP 500 Solar, Li-Ion, 5W, 500lm, 6000K, senzor miscare Caracteristici tehnice: • Numar led-uri 30 buc SMD 2835 LED • Luminozitate 500 lm • Lumina rece 6000 K • panou solar de dimensiune mare • acumulator Li-ion înglobat, 18650 / 3000 mAh / 3,7 V • sesizare de mișcare PIR max. 6 m • poate fi selectat mod de detectare a mișcării și a luminii sau modul de lumină continuă • dimensiuni: 21,8 x 15 x 3,5 cm
- Număr anunț
- DA26691189
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 31521000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,20 RON
- Valoare atribuită
- 420,20 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.