Atribuită Cumpărare directă

Baterie R6- 48.9RON-30BUC Baterie R3-43.8RON-30BUC Baterie-LR48-107.1RON-30BUC Baterie CR2032-73.5RON-30BUC

Număr anunț
DA26685244
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,30 RON
Valoare atribuită
273,30 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,30 RON

din 273,30 RON estimat