Atribuită
Cumpărare directă
Evaluator avizat IGPR, efectuez analiza de risc la securitatea fizica a societatilor in conformitate cu prevederile Legii 333/2003 si HG 301/2012 necesara avizarii proiectului sistemului tehnic de securitate si aprobarii planului de paza, precum si pentru incadrarea societatii in nivel de risc acceptabil. Pretul este per obiectiv ( in functie de dimensiuni si corpuri de cladire)
- Număr anunț
- DA26685029
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Milisauti (CUI 16047840)
- Furnizor / câștigător
- IONESI VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34455767)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.