Atribuită
Cumpărare directă
ROLA FURTUN TIP C CU RACORD 20ML 15BAR pentru utilaje si masini pompieri. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;Ciclu de Viata si Aviz Sanitar. La Sfantu Gheorghe Punct de lucru : Str.Paius David Nr.9 B Pers.de contact : Szotyori Attila Tel.0726 366390
- Număr anunț
- DA26695429
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 44480000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,40 RON
- Valoare atribuită
- 413,40 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.