Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CURENTE GRUP SANITAR ETAJ I DERAPTA:desfacere usi vechi,montat usi PVC, demolare zid despartitor,zidit zid despartitor,demontare gresie pardoseala,montat gresie,demontat faianta,tencuieli pe ziduri,montat faianta in culori,spaleti cu coltare,vopsit conducte,gletuit pereti si tavane,vopsitorii cu vopsea lavabila in culori,vopsit usa geam cu vopsea ulei,sapa egalizare la pardoseala,montat sifon pardoseala
- Număr anunț
- DA26695865
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
- Furnizor / câștigător
- VULCAN CONSTRUCT SRL (CUI 11640269)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.062,34 RON
- Valoare atribuită
- 15.062,34 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.