Atribuită Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1177642]- 2 BUC-APARAT FOTO CU ACCESORII CF OFERTA NIKON 5600 BODY OBIECTIV CARD 512 GB ACUMULATORI TREPIED GEANTA TRANSPORT

Număr anunț
DA26691605
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.988 RON
Valoare atribuită
9.988 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.988 RON

din 9.988 RON estimat