Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT PARDOSEALA IGIENIZANT - 115L

Număr anunț
DA26703271
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
EKOMAX INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 39391940)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,85 RON
Valoare atribuită
412,85 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,85 RON

din 412,85 RON estimat