Atribuită Cumpărare directă

LEMN DE FOC ESENTA TARE SALCAM

Număr anunț
DA26680816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CHILIA VECHE (CUI 28683906)
Furnizor / câștigător
ALBASPINA FOREST SRL (CUI 18014475)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat