Atribuită
Cumpărare directă
Mobilier pentru birouri: 1.Dulapuri pentru bibliorafturi 800x400x2000 mm - 4 bucăţi; 2.Dulapuri pentru bibliorafturi 750x400x2000 mm - 4 bucăţi; 3. Dulap pentru bibliorafturi 500x400x2000 mm - 1 bucată; 4. Birou Primar 2100x1400x750 mm - 1 bucată; 5. Masă Consiliu 1300x700x750 mm - 1 bucată; 6. Comodă 700x400x800 mm - 1 bucată; 7. Vitrină mobilier 700x400x2000 mm - 2 bucăţi; 8. Comodă 1000x500x800 mm - 1 bucată.; Produsele vor fi noi, vor respecta specificatiile tehnice solicitate si descrise de ofertant, iar la livrare vor fi insotite de declaratie/certificat de conformitate/calitate si certificat de garantie. Produsele vor fi ambalate, astfel încât să facă faţă condiţiilor de transport. Cumpararea directa finalizata in catalogul electronic SEAP reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA26706434
- Autoritate contractantă
- Comuna Calinesti (CUI 5050611)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.225,95 RON
- Valoare atribuită
- 8.225,95 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.