Atribuită Cumpărare directă

Kit de service pompa Vario C

Număr anunț
DA26686774
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.649,89 RON
Valoare atribuită
4.649,89 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.649,89 RON

din 4.649,89 RON estimat