Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Distanta acoperita: 7.5 x 2 m mod Super Pet Immunity / 10 x 2 m mod Sharp Latime fascicul: 0.5 m - 5 m Anti-masking: detectare activa prin IR pentru blocarea obiectelor de pana la 30 cm fata de detector si, sprayuri lichide Indicator LED RGB (rosu, verde, albastru) Alimentare: 12 Vdc nominal 10.0V - 15 Vdc, 20 mA Temperatura de functionare: intre -35°C si +60°C Antisabotaj dublu: carcasa, zid Dimensiuni: 12.3 x 6.1 x 4.3 cm Greutate: 100 g Detector dual controlat FADEC (Full Authority Digital Electronics Control) Super imunitate la animale (geometrie optica pentru discriminare eficienta) Detectie duala antisabotaj Pe fir, iesire de releu Certificare EN 50131-2-2 Grade 2" Pachetul contine Detector de miscare dual de exterior Paradox NV35M
- Număr anunț
- DA26706446
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 35125100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,52 RON
- Valoare atribuită
- 470,52 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.