Atribuită
Cumpărare directă
Denumire reper: CARTUS TONER ORIGINAL OEM HP NR.87XC CF287XC 18.000 PAG. HP LASERJET M506DN Cod reper OEM: CF287X (CF287XC) Capacitate: 18.000 pagini cu 5% acoperire Garantie producator: life time - pe intreaga durata de folosire/functionare a cartusului Echipamente ce folosesc acest cartus: HP LaserJet MFP Mngd M506DN, LaserJet MFP Mngd M527dnm, Laserjet Enterprise M506DN, Laserjet Enterprise M506XM, Laserjet Enterprise M527C, Laserjet Enterprise M527DN, Laserjet Enterprise M527F, Laserjet Pro M501DN, Laserjet Pro M501N Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro. Pers. contact: George Damalan
- Număr anunț
- DA26706532
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769 RON
- Valoare atribuită
- 769 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.