Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare materiale consumabile de tip birotică și papetărie necesare pentru implementarea proiectului predefinit „Sprijin pentru implementarea Convenției de la Istanbul în România”, cod CPV: CPV 30125110-5 - Toner pentru imprimantele laser/faxuri; CPV 30197643-5 - Hartie pentru fotocopiatoare; CPV 30192121-5 - Pixuri; CPV 30199500-5 - Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare; CPV 30199600-6 - Separatoare pentru papetarie; CPV 30199230-1 - Plicuri; 30197220-4 - Agrafe de birou; CPV 30234300-1 - Compact-discuri (CD-uri); CPV 30233180-6 - Dispozitive de stocare cu memorie flash; CPV 30192700-8 – Papetarie, conform oferta depusa in cadrul anuntului publicitar ADV1172375
- Număr anunț
- DA26689753
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.236,22 RON
- Valoare atribuită
- 4.236,22 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.