Atribuită Cumpărare directă

TINE LOC DE COMANDA! RUGAM LIVRARE URGENTA! AC PUNCTIE BIOPSIE SEMI-AUTOMAT TRU-CUT VELOX2® Dimensiune: 18G-20cm - adâncimea de penetrare reglabilă de 15/22 mm (Velox 2). - Stilet interior cu fanta de recoltare de 20 mm

Număr anunț
DA26713193
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483,20 RON
Valoare atribuită
1.483,20 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483,20 RON

din 1.483,20 RON estimat