Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pt curatarea bailor DOMESTOS 24H WC 750ml = 14buc, BURETI DE VASE SCOTCH BRIDE = 20buc , CREMA DE CURATAT CIF 500 ML = 6buc, Servetele cutie ZEWA 100 buc/cutie = 30cutii, SAPUN SOLID DOVE 100 GR = 7buc,Hartie igienica ZEWA 8/SET = 13 top(set), Sapun lichid DOVE 250 ML = 15buc,Hartie prosop ZEWA DE LUX 2 STR , 2 role/set = 30seturi,SAPUN LICHID DOVE 500 ML REZERVA = 6buc. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda,atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echiv.cu 0,1% din oblig. nerealiazata din pretul comenzii ,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl. efectiva a obligatiilor.Val. penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit,Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta ,pentru fiecare zi de intarziere.Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA26719867
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,65 RON
- Valoare atribuită
- 772,65 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.