Atribuită Cumpărare directă

* Operarea principalului echipament audio de teatru pentru toate spectacolele și activitățile instituției; * Verificarea microfoanelor Wireless (Handheld si Beltpack / Căști) și Microfoane cu fir; * Verificarea și asigurarea debitului și distribuția corespunzatoare a semnalului la toate dispozitivele sistemului înainte de fiecare spectacol; * Respectarea indicațiilor regizorului de scenă pentru fiecare spectacol; * Asigurarea sonorizării la scena atât pentru spectacole cât și pentru repetiții ; * Responsabil pentru întreținerea tuturor sistemelor audio tehnice de divertisment din teatru, efectuarea și depanarea , înlocuirea echipamentelor / difuzoarelor după cum este necesar; * Disponibilitate pentru diferite verificari de sunet, sau repetitii de cantareti, rulări tehnice etc. indicate în programul de lucru săptămânal sau în funcție de solicitarea managerului tehnic cu o notificare prealabilă de cel puțin 12 ore; * Curăţirea şi pregătirea instalaţiilor de înregistrare şi redare a sunetului şi punerea lor în stare de funcţionare; * Efectuarea reglajului sonor; * Executarea manevrelor necesare operaţiunilor de înregistrare-redare; * Amplasarea microfoanelor şi montarea dispozitivelor de susţinere a microfoanelor; * Realizarea zgomotelor şi a fondului muzical al tutulor spectacolelor şi repetitiilor pe baza indicaţiilor date de regizorul artistic; * Asigurarea funcţionării tuturor aparatelor de sonorizare de scenă în timpul spectacolului; * Asigurarea de echip

Număr anunț
DA26687766
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
MARTIN ŞTEFĂNIŢĂ-BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43010105)
Cod CPV
92370000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat