Atribuită Cumpărare directă

Suma asigurata 10.000.000 euro. Durata politei de asigurare: 12 luni , incepand cu data de 31 octombrie 2020. Conform Caietului de sarcini si conform ofertei.

Număr anunț
DA26696257
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI 642787)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat