Atribuită
Cumpărare directă
Detergent solutie pardoseli pardoseala gresie faianta 1 l 1l litru ASEVI" LITRU 30 Solutie detergent pentru parchet pardoseli din lem 1l 1 l litru AJAX LITRU 20 Solutie detergent dezinfectant universal WC 1l 1 l litru DOMESTOS Pine Fresh / Ocean / Original LITRU 15 Mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr cu coada din lemn inclusa BUC 50 " Odorizant pentru bazin rezervor toaleta toalete WC 2x50gr 2 x 50 g gr grame DOMESTOS" BUC 50 Saci menajeri menaj 35l 35 l litri 50 buc rola 50x60 50 x 60 cm OTI ROLA 40 Rezerva sapun lichid DOVE 500ml 500 ml BUC 30 Sapun solid 100 g gr 100g 100gr grame DOVE 300 " Solutie spray mobila suprafete multisuprafete 300 + 100 ml 300+100ml RIVEX CLASIC / SPRING FRESH" buc 4 " Perie din plastic PVC de pentru unghii 7x2x4 cm L 7cm, l 2 cm, h 4 cm" BUC 50 Matura maturi plastic pvc pp cu FIR SCURT cu coada din metal metalica BUC 50 " Lavete laveta microfibra 40x40 40 x 40 cm 3 culori B4U" BUC 70 " Odorizant de pentru camera solid gel 150gr 150 g gr grame AIR WICK" BUC 40 Faras din plastic fara lamela cu coada lunga 0336 BUC 7
- Număr anunț
- DA26693635
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.562,25 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.