Atribuită
Cumpărare directă
Instalare sistem supraveghere video cu circuit inchis, format din: - Unitate NVR - 32 de canale video - 1 buc; - Unitate de stocare HDD 6 Tb. - 2 buc; - Kit format din camera IP-4MP, antena radio 533Mhz, switch POE- 30 buc. - Ansamblu de antena radio 5G - 5 buc. - Monitor industrial FULL HD-86mm
- Număr anunț
- DA26695863
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- MASTERS SECURITY SISTEMS S.R.L. (CUI 24103925)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.226,96 RON
- Valoare atribuită
- 67.226,96 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.