Atribuită Cumpărare directă

Hard disk Seagate IronWolf 8TB SATA-III 7200RPM 256MB

Număr anunț
DA26720168
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.761,36 RON
Valoare atribuită
3.761,36 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.761,36 RON

din 3.761,36 RON estimat