Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT 5L 2 BUC DEZINFECTANT GEL MAINI 6 BUC CLORAMINA 2 CUT VIZIERE 6 BUC MANUSI UF CUTIE 2 CUT MASTI PROTECTIE 200 BUC

Număr anunț
DA26697001
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,08 RON
Valoare atribuită
731,08 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,08 RON

din 731,08 RON estimat