Atribuită Cumpărare directă

Anvelope volă, cu dimensiunea de 23.5-25 si 24 priuri, cu cameră inclusă

Număr anunț
DA26703837
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
BLUE MOTION S.R.L. (CUI 42244035)
Cod CPV
34631400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.792 RON
Valoare atribuită
23.792 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.792 RON

din 23.792 RON estimat