Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: Configuratia standard include capacul si cosul; Timer reglabil pana la 60 de minute sau operare continua; Regulator termperatura pana la 80º C; Robinet pentru evacuare inclus Date tehnice Capacitate: 6 litri Generator ultrasunete: 3 x 60 W Dimensiuni utile / Capacitate: 302 x 152 x 150 mm, Putere: 180 W Termen de livrare :max.4 saptamani,Garantie 12 luni Beneficiar :Fac. de Biologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :A.Vadan
- Număr anunț
- DA26708028
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 42943200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.379,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.379,80 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.