Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste inchirierea a 2 buldoexcavatoare de 8 t cu lama de zapada si cupa pentru deszapezirea drumurilor comunale de pe raza UATC STRAJA, in perioada sezonului rece noiembrie 2019-martie 2020. Fiecare utilaj se inchiriaza pentru 100 h. Utilajele se vor inchiria cu operator, combustibilul necesar va fi asigurat de prestator. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract de prestari servicii.
- Număr anunț
- DA26729064
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
- Furnizor / câștigător
- TERAPONT INSTAL S.R.L. (CUI 36151594)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.