Atribuită
Cumpărare directă
rezerva aparat camera (Citrice si liliac alb) – 10 buc; baterii Duracell baterie alcalina AAA – 10 buc; burete de vase Acord cu canelura – 10 buc; coada matura 120 cm – 3 buc; Ajax solutie detergent curatat geam geamuri cu pulverizator 500ml – 3 buc; detergent pardoseli, Asevi, recipient 5 litri – 1 buc; sapun lichid suprafete Asevi 1l, portocala– 5 buc; Domestos dezinfectant bai toalete 750ml – 5 buc; detergent vase, Fairy detergent vase 800 ml – 3 buc; hartie igienica, Zewa, 4 buc/set – 15 seturi; matura cu coada inalta – 2 buc; odorizant WC, solid, DOMESTOS, 55 GR. – 10 buc; prosop bucatarie 2straturi celuloza 350 foi - 15 role; rezerva mop 250 gr – 3 buc; saci menajeri, 60L * 20 buc negri FINO – 10 role; sapun lichid, Avias, recipient 1 l – 3 buc; sapun lichid cu glicerina 5l/bidon – 5 litri; sapun solid Dove 100 gr – 3 buc; servetele tip z, Verzi 170 foi/pachet – 40 pach.
- Număr anunț
- DA26733064
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 770,27 RON
- Valoare atribuită
- 770,27 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.