Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele verticale tip Cora compuse din mecanismul de translatie si rotatie si lamele din material textil de diferite modele si culori.

Număr anunț
DA26716840
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA SUCEAVA (CUI 37309510)
Furnizor / câștigător
SOUNDTRAPPERS S.R.L. (CUI 42760788)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,20 RON
Valoare atribuită
2.041,20 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,20 RON

din 2.041,20 RON estimat