Atribuită Cumpărare directă

Servicii de arhivare electronica, respectiv scanare manuala documente Resurse Umane (dosar personal si stat plata) de format A1. Prețul contractului este format din total pagini ( 18.148) x preț de vânzare (1,274). Cerințele achiziției se vor transmite pe e-mail. Contractul se va încheia pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA26709816
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72252000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.047,96 RON
Valoare atribuită
23.047,96 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.047,96 RON

din 23.047,96 RON estimat