Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie si protectie a agregatelor de aer conditionat, verificarea instalației, înlocuirea tubulaturii și refacerea traseului de condens, la sala Mihail Kogălniceanu din Tulcea str. Păcii, nr. 20, conform punctelor 4-6 din oferta dvs. înregistrată la Consiliul Județean Tulcea sub nr. 14944 din 27.10.2020.

Număr anunț
DA26721418
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI 15885733)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat