Atribuită Cumpărare directă

Ace spinale de rahianestezie marca Becton Dickinson, dimensiune 0.9* 90mm. Marimi : de la 12G - 26G. Ambalate individual, sterile. Valabilitate de 5 ani de la data productiei.

Număr anunț
DA26733402
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,50 RON
Valoare atribuită
199,50 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,50 RON

din 199,50 RON estimat