Atribuită Cumpărare directă

Vata hidrofila BBC,200 g , Ace intepator pentru glucometru Compatibil cu toate glucometrele in afara de accu check. 100 buc/c... mai departe

Număr anunț
DA26694354
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,40 RON
Valoare atribuită
174,40 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,40 RON

din 174,40 RON estimat