Atribuită Cumpărare directă

Alonja de arhivare Dossy Fix este de mare capacitate pentru arhivarea documentelor în teancuri de pâna la 70 mm; calitate superioara, transport suportat de furnizor

Număr anunț
DA26714000
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Vaslui (CUI 3394163)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
708,84 RON
Valoare atribuită
708,84 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

708,84 RON

din 708,84 RON estimat