Atribuită Cumpărare directă

Mobilier urban BANCA din material compozit pentru parcuri. spatar 30cm h, sezut 35 cm latime, 149 L, banca 74 cm, h brat banca 52cm

Număr anunț
DA26734801
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
Furnizor / câștigător
NATUREMATECH S.R.L. (CUI 38924521)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat