Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cod Nr buc Pret unitar (lei fara tva) Valoare (lei fara tva) 1 Ulei amestec 1l 10 26.05 260.50 2 ULEI TRANSMISIE TRANSROILT90 TRANSROILT90 15 10.08 151.26 3 Sina 40cm/3/8/1.3 30050004813 1 148.64 148.64 4 Colt 3/8 13 (lant) l-3617 28 1.85 51.80 5 AutoCut 46-2 2 88.23 176.46 6 AUTOCUT 25-2 2 59.66 119.33 7 REZ AUTOCUT 2.4 mm x 253 m 9302246 1 102.52 102.52 8 REZ AUTOCUT 2.7 MM x 208 M 9302227 1 102.52 102.52 9 Lopata zapada plastic 10 15.13 151.26 10 Coada lopata zapada 10 6.72 67.23 11 Cutit +lamela pentru motofoarfeca HS45 42287106050 1 209.24 209.24 12 Mănuși 6 4.20 25.21 13 Ochelari protectie 4 19.33 77.31 14 Roaba 2 130.25 260.50 TOTAL (lei fara tva) 1903.78
- Număr anunț
- DA26718676
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.903,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.903,78 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.