Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE RASPUNDERE CIVILA AUTO 4 AUTOVEHICULE B-74-DGS 1 312,86 B-59-DGS 1 469,29 B-13-SOC 1 312,86 B-50-CRH 1 1.233,00 VALOARE FARA TVA: 2.328,01 VALABILITATEA POLITEI INCEPAND CU DATA DE 04.11.2020

Număr anunț
DA26728605
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
VS COMPANY BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 10347199)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.328,01 RON
Valoare atribuită
2.328,01 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328,01 RON

din 2.328,01 RON estimat