Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Dezinfectant maini 5l 2x1159 sapun 5l 5x19,4 clor 5l 5x15 masca protectie 2000x0,75 faras cu coada 5x6,9 hartie igienica 40x0,59 prosop 300 file 12x0,59 galeata plastic 3x10,9 mop rezerva 10x4,8 solutie WC pons 5x13,5 lavete umede 3x3,9 lavete microfibra 10x2,8 mai putin
- Număr anunț
- DA26731348
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Leonida Marineanu Tia Mare (CUI 25306251)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.306,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.306,80 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.