Atribuită Cumpărare directă

047.07.185 - Spatula dubla ISOLAB din otel inoxidabil, L 180 mm Spatula cu doua capete, realizata din otel inoxidabil AISI 304 de calitate superioara, lungime 180 mm Spatula realizata din otel inoxidabil AISI 304 de calitate superioara, AISI 304, fiind rezistenta impotriva substantelor chimice si a coroziunii Constructia robusta si unitara garanteaza un ciclu de viata lung Suprafetele netede lustruite asigura curatarea rapida si usoara Ideala pentru manipularea produselor de pe suprafete adezive Prevazuta cu un capat drept si un capat rotunjit Producator ISOLAB Material Otel inoxidabil Lungime 180 mm Cantitate o bucata Cod produs 047.07.185

Număr anunț
DA26725399
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,20 RON
Valoare atribuită
22,20 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,20 RON

din 22,20 RON estimat