Atribuită Cumpărare directă

Perforatoare profesionale de capacitate mare (150-300 coli)

Număr anunț
DA26718977
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598 RON
Valoare atribuită
1.598 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598 RON

din 1.598 RON estimat