Atribuită
Cumpărare directă
C13S051228 EPSON Photoconductor unit C13S051228 100k al-m300d ORIGINAL 3,00 BUC 268,00 44968301 OKI DRUM 44968301,BK-30K,CL-20K, C301,321,331,511,531,MC352,362,562 ORIGINAL 1,00 BUC 473,00 #35399 BROTHER DRUM DR2300,BK,12K,SQ,ECHIVALENT 2,00 BUC 23,50 #37939 Brother DRUM DR2401,12k HL-L2312D DCP-L2512D MFC-L2712DN SQ ECHIVALENT 2,00 BUC 30,00 #32055 LEXMARK DRUM 50F0Z00/50F0ZA0,500Z/500ZA,BK,60K,MS310,MX310,MX410,MS610,MX511,MX611,RPQ,ECHIVALENT 3,00 BUC 100,00 B220Z00 LEXMARK DRUM B220Z00,12k,B2236dw,ORIGINAL 3,00 BUC 281,00 #32055 LEXMARK DRUM 50F0Z00/50F0ZA0,500Z/500ZA,BK,60K,MS310,MX310,MX410,MS610,MX511,MX611,RPQ,ECHIVALENT 5,00 BUC 100,00 #37571 OKI DRUM 44574302,BK,25K,B411,431,MB461,471,491,SQ,ECHIVALENT 1,00 BUC 90,00
- Număr anunț
- DA26718503
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.117 RON
- Valoare atribuită
- 3.117 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.