Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunâ într-un cotidian național, în vederea înaintării la următoarea etapă pentru obținerea avizului de mediu, conform adresei 4715/22.10.2020, pentru proiectul „Modernizare str. în comuna Ghiroda- lot 1(fost lot 2): str. Vălișoara, Oituz, Ialomița, Leg. Plopilor cu Predeal, Sinaia – tronson str. Predeal și sensul Giratoriu, cl. Lugojului, str. Câmpiei 1, Câmpiei 2”
- Număr anunț
- DA26723461
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42,02 RON
- Valoare atribuită
- 42,02 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.