Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru Suprafete HEXY SPRAY cu spray 1litru gata preparat, Avizat MS biocide Nr.2768BIO/02/12.24 - Produs bactericid, fungicid, micobactericid, tuberculicid si virucid. AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 30.01.2021( 3 ANI DE LA DATA EMITERII PREZENTULUI AVIZ ). Produsul HEXY SPRAY se foloseste pentru dezinfectia suprafetelor din mediul spitalicesc si medical. Se foloseste ca atare, nediluat. Produs bactericid, fungicid, micobactericid, tuberculicid si virucid
- Număr anunț
- DA26726394
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950 RON
- Valoare atribuită
- 4.950 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.